הכל
אוכל
תרבות
פעילות ליום שלם
ילדים
רומנטי
פעילות מים
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

טיולי גולן-גליל

עם "פיני ירון"

הדרכת טיולים בגולן ובגליל למשפחות וקבוצות (בעברית או אנגלית) תוך התאמת הטיול לכל גיל ולכל מצב.  צוות המדריכים לשירותכם תמיד עם חיוך ורוח טובה, ויחד נגלה מקומות מיוחדים, מסקרנים ומלאי ענין והכל לפי העונה (לא חם/קר מדי…).  צמחיה ייחודית ובעלי חיים, ציונות ומורשת קרב והרבה יותר וכל זאת בחוויה קלילה ולא "חופרת".  בואו לכייף איתנו לשעתיים, חצי יום או יום מלא והטעינו מצברים.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

טיולי סגווי בצפון

עם "קל דעת טיולי סגווי"

39 קילומטר מהמלון
טיול בסגווי הוא חוויה מיוחדת! טיול בסגווי שטח הוא חוויה עוד יותר מיוחדת! הטיולים שלנו יוצאים ממושב אלוני הבשן שבגולן. הטיול מתחיל בתוך היישוב, עובר ב"גן הצליל והרוח" וממשיך אל דרכי היער של שמורת הטבע המקיפה את היישוב. הרכיבה החווייתית מתבצעת בגובה של כ- 1000 מטר מעל פני הים! לכן, מזג האוויר קריר ונעים גם בחודשי הקיץ החמים. במידת האפשר עולים גם לתצפית לכיוון הגבול עם סוריה. הטיולים בליווי מדריך צמוד. (גם לרכיבה על הסגווי וגם על האזור) יש אפשרות גם לטיולים פרטיים. נסיעה בסגווי מותרת מגיל 16 ומעלה בלבד.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סקי מים, קיאקים וציוד לספורט ימי

עם "וואיק אפ ביה"ס לסקי מים"

9 קילומטר מהמלון
שיעורי וויקבורד פרטים - אנו מתאימים לתת שירות לקבוצות ויחידים עם דגש על יחס אישי ורמה גבוה בכל ענפי השירות שלנו. וייק אפ היא חברה המתמחה בסקי מים המנוהלת על ידי אלוף ישראל לשעבר ומאמן נבחרת ישראל בוייקבורד לשעבר ליאור אליהו כמו כן בין שרותינו , השכרת סירות מפוארות לשייט,  סירות לנהיגה עצמית, השכרת קיאקים, גלשני סאפ ,בננות, אבובים, וחנות לממכר ציוד סקי מים בעין גב .

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

טיסה בכדור פורח

עם "רייז אפ"

28 קילומטר מהמלון
הטיסות מתבצעות בדרך כלל בעמק יזרעאל –בין הגלבוע לתבור - אזור טיסה המומלץ ביותר. כשעה מאזור המרכז. האזור מבחר בקפידה והינו היפה ביותר בארץ אשר מתאימים לטיסה בכדור פורח. זהו חבל ארץ מרהיב ביופיו מעל יערות גבעת המורה, שם ניתן לצפות במגוון רב של החי והצומח, צבאיים ארנבות תנים, שועלים ועוד. נחצה מרחבים ונטוס מעל שדות מוריקים ובריכות מים באזור הנקרא רמות יששכר ועמק חרוד. שאתם טסים RIZE אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם תקבלו את חווית הטיסה הנעימה והבטוחה ביותר בישראל. הכדורים הפורחים שלנו הם החדישים והמתקדמים ביותר ונחשבים ל"רולס רוייס"בתחום התעופה של הכדורים הפורחים. החוויה הכוללת בין 4-5  שעות.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

רכיבה על סוסים

עם "חוות רמות"

13 קילומטר מהמלון
חוות רמות מציעה טיולים של רכיבת שטח משעה ועד כמה ימים, המסלולים מתאימים לכל אחד מעל גיל 10, ובמשקל פחות מ 100 ק”ג לרוכב. לפני כל טיול יש הסבר קצר והדגמה כדי שתרגישו יותר נוח על הסוסים. למתחילים אנו ממליצים על הטיולים הקצרים בני שעה או שעתיים, מספיק זמן לחוות העולם הקסום של רכיבה על סוסים. לרוכבים מנוסים ו/או אמיצים אנו מצעים טיולי רכיבה ארוכים מ–4 שעות ועד כמה ימים או אפילו שבועות. רכיבה על סוסים בקבוצות קטנות וכל טיול מלווה בלפחות מדריך מוסמך אחד. אורך הטיולים משתנה לפי הזמנות והבקשות האישיות שלכם.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

שם קוד: "האיש שלנו בדמשק"

עם "Time2Escape"

45 קילומטר מהמלון
פעילות חוויתית ומגבשת למשפחות וקבוצות.  השתתפו בחשיפת סוד השמור שנים רבות, אי שם במבנה מפקדה סורית נטושה בגולן, במקום בו ביקר המרגל הישראלי - אלי כהן.  בואו לחשוף את פרטי עלילת הריגול המדהימה ולהוקיר את סיפורו ההרואי של "האיש שלנו בדמשק".  הדמויות בעלילת המשחק עוטות תחפושות שונות (ממש כמו מרגלים) ומלוות אתכם און-ליין ע"י אפליקציה המנהלת את המשימות המאתגרות וכל דמות, חפץ או סימן מסביב יספקו לכם רמזים להמשך המשימה.  לשם כך מוקצבות לכם 90 דק' ועוד 007...  עד לפיצוח קוד הריגול של המשחק כולו.   מבצע הנחת קורונה עד 30.8.2020 

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן