הכל
אוכל
תרבות
ילדים
אקסטרים
פעילות ליום שלם
רומנטי
פעילות מים
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור בכפר מעיליא

עם "מטיילים עם רם"

13 קילומטר מהמלון
מוזמנים להצטרף אלי לסיור מיוחד סביב תרבות, היסטוריה וקולינריה באחד הכפרים היפים בגליל- הכפר מעיליא. הסיור יתמקד בגרעין העתיק של הכפר אשר מהווה דוגמה מרהיבה לשילוב מוצלח שבין הישן לחדש. בין היתר, נבקר בבית אבן מקומי טיפוסי ונראה נראה כיצד שרידים רומיים, צלבניים ועות'מניים יפהפיים משתלבים בבנייה מודרנית תוך הקפדה על שחזור ושמירה על מסורות, נחשף למסורות החקלאיות העתיקות של הכפר וכיצד התפתחו מאז לכיוונים חדשים ומפתיעים, נזכה למפגש עם תושבי הכפר ונאזין לסיפוריהם המרתקים. לא פחות חשוב! את כל זה נעשה תוך כדי טעימות מהתוצרת הייחודית של הכפר: יין בוטיק מצוין לצד גבינות וזיתים מקומיים, מזקקת עראק מקומית עם טעימות שיעשו לכם חם בגרון, ולבסוף טעימות במסעדת שף שתגרום לכם להרגיש בחו"ל.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

צניחה חופשית

עם "פרדייב"

44 קילומטר מהמלון
כל אחד חולם לעוף, לראות הכל ממעוף הציפור וצניחה חופשית היא הדרך להגשים את החלום. יחד עם מדריך מקצועי ומנוסה תקפצו מהמטוס לנפילה חופשית מדהימה במהירות של 200 קמ"ש, הנפילה היא חוויה מרגשת ומלאת אדרנלין, שונה מכל דבר אחר שהכרתם! לאחר פתיחת המצנח תרחפו מעל קו החוף של הבונים, אחד מאתרי הצניחה היפים בעולם!

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיפורו של גרגר- סיור חומוסיות בשוק עכו העתיקה

עם "More טיולים"

סיור ייחודי קולינרי בשוק עכו העתיקה הסוקר הלכה למעשה את סודות החומוס המקומי. בין הדוכנים בשוק עכו צצו להם בשנים האחרונות חומוסיות המצליחות לקנות להם עדות מעריצים הנוהרים מכל הארץ אל החומוס הגלילי. נצא לסיור חומוסיות בעכו העתיקה המשלב מצד אחד טעימות חומוס מקומיות במספר סגנונות ומצד שני תר אחרי המשחה הלבנה ועל שלל תוצריה ותוספותיה, הטחינה, הפלאפל והתוספות.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סדנת בישול גלילי בירכא

עם "GalilEat"

9 קילומטר מהמלון
זארפת, המארחת של galileat בכפר הדרוזי ירכא, תשמח להראות לכם את המנהג הים תיכוני של הכנסת אורחים; קבלת פנים חמה של אורחים אל תוך בתיהם. מתחילים עם כוס קפה ותה ובהיכרות עם המשפחה המארחת, הכפר ועידת הדרוזית. אז, נכנסים למטבח ולומדים לבשל באופן מעשי מנות מסורתיות במשך כ- 1.5 שעות, תחת ההדרכה של המארחת שלנו.  עם סיום הבישולים יושבים עם המארחת ונהנים מהסעודה שהכנו. אחרי הסדנה, כל משתתף מקבל את המתכונים בדוא"ל זאת חוויה ייחודית, המשלבת הגליל הרגוע והחיים הכפריים, בישול כיפי ואוכל ביתי גלילי אמיתי. משך התכנית – כ3 שעות התחלה עד הסוף, אבל ניתן להאריך או לקצר לפי רצונכם.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

רכיבה על סוסים

עם "צעד בשניים"

11 קילומטר מהמלון
אחת החוויות המרגשות והמסעירות ביותר ביותר בחיבור הזה, שבין האדם לבין, הוא האפשרות לצאת אל המרחבים יחד. כשיוצאים מהחווה,נפגשים פנים מול פנים, בטבע והנופים המתחלפים. חוויה יוצאת דופן בזכות יופיו הייחודי של הגליל הישראלי. הטבע הנפלא יחד עם החיבור אל הסוס וההתמודדות מול אתגרי הטיול, מעניקים תחושת התרוממות והתעלות. כטיול זוגי או כקבוצה, תתחברו ותיהנו יחד בדרך סוחפת, מיוחדת ואמתית.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סדנאות יצירה בדלעות

עם "דלארט"

7 קילומטר מהמלון
ברוכים הבאים לעולם המופלא של דלארט, מרכז ליצירה בדלעות נוי במושב בצת. כאן אפשר ורצוי לתת לדמיון להשתולל, להכיר עולם חדש, ולהתאהב ביצירה מחומרים טבעיים.   לדלארט יש סדנאות יצירה המתאימות לילדים מגיל 5 ועד 95. יחד עם הילדים נחזיק ונרגיש דלעות נוי בצורות מרתקות, כמו דלעות נחש, דלעת תפוח נדירה, דלעת בצורת אגס ועוד, ואפילו נראה מה יש בתוכן ! נכיר ונשמע כלי נגינה מדלעת וניצור שלל יצירות צבעוניות, אשר תישארנה עמנו שנים רבות. למבוגרים יש סדנאות עציצים, קופסאות, בתי ציפורים ועוד.  

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן