הכל
פעילות ליום שלם
אקסטרים
ילדים
רומנטי
פעילות מים
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

רכיבה על סוסים

עם "חוות רמות"

17 קילומטר מהמלון
חוות רמות מציעה טיולים של רכיבת שטח משעה ועד כמה ימים, המסלולים מתאימים לכל אחד מעל גיל 10, ובמשקל פחות מ 100 ק”ג לרוכב. לפני כל טיול יש הסבר קצר והדגמה כדי שתרגישו יותר נוח על הסוסים. למתחילים אנו ממליצים על הטיולים הקצרים בני שעה או שעתיים, מספיק זמן לחוות העולם הקסום של רכיבה על סוסים. לרוכבים מנוסים ו/או אמיצים אנו מצעים טיולי רכיבה ארוכים מ–4 שעות ועד כמה ימים או אפילו שבועות. רכיבה על סוסים בקבוצות קטנות וכל טיול מלווה בלפחות מדריך מוסמך אחד. אורך הטיולים משתנה לפי הזמנות והבקשות האישיות שלכם.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

טיולי סגווי בצפון

עם "קל דעת טיולי סגווי"

43 קילומטר מהמלון
טיול בסגווי הוא חוויה מיוחדת! טיול בסגווי שטח הוא חוויה עוד יותר מיוחדת! הטיולים שלנו יוצאים ממושב אלוני הבשן שבגולן. הטיול מתחיל בתוך היישוב, עובר ב"גן הצליל והרוח" וממשיך אל דרכי היער של שמורת הטבע המקיפה את היישוב. הרכיבה החווייתית מתבצעת בגובה של כ- 1000 מטר מעל פני הים! לכן, מזג האוויר קריר ונעים גם בחודשי הקיץ החמים. במידת האפשר עולים גם לתצפית לכיוון הגבול עם סוריה. הטיולים בליווי מדריך צמוד. (גם לרכיבה על הסגווי וגם על האזור) יש אפשרות גם לטיולים פרטיים. נסיעה בסגווי מותרת מגיל 16 ומעלה בלבד.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

טיול ג'יפים

עם "דני ג'יפ"

הנסיעה היא בג’יפים פתוחים או ג’יפים סגורים וממוזגים עם 7-8 מקומות ישיבה ובטיחותיים לילדים ומבוגרים. אין צורך להיות נהג מיומן כדי לחוות את החוויה והחיבור הישיר לטבע, – גם אם אין לכם ג’יפ, דני ייקח אתכם בג’יפים שלו הנהוגים על ידי נהגים מקצועיים שהם גם מדריכי טיולים.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

אתגר המים הצפוני

עם "Shelefstrail"

מסע רטוב וצונן במימי הבניאס - מסלול הליכה כיפי ומשעשע בתוך מים נמוכים חלקית, סיפורים מרתקים על מקורו של הנחל ולאן הוא הולך, חידות מעניינות על צמחיה ובעלי החיים בנחל והפעלות משעשעות במהלך ההליכה. אורך המסלול כשעה וחצי -שעתיים. משתלב נהדר עם סדנת הבירה שלנו שתחכה לכם בפינה צוננת ליד הנחל ותרווה את צימאונכם עם בירות מרחבי העולם.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן