הכל
אוכל
ילדים
פעילות ליום שלם
רומנטי
חיי לילה
פעילות מים
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור גלריות בדרום תל אביב

עם "Talking Art"

אזור קריית המלאכה בדרום תל אביב שימש כמתחם התעשייה הראשון של העיר. עם השנים השכונה ננטשה ועברה גלגולים רבים עד שהחלו לנדוד אליה האמנים ולאחר מכן גם הגלריות. בשנים האחרונות הפכה קריית המלאכה לאזור הצעיר והתוסס של האמנות העכשווית בארץ, כאשר את קירות המתחם מעטרת אמנות רחוב של מיטב האמנים שפועלים כיום בארץ. במהלך הסיור נבקר בגלריות מובילות וניסיוניות, מסחריות ובעלות אג'נדה. נראה תערוכות של אמנים מהארץ ומהעולם, העוסקים בתכנים שונים ופועלים בסוגי מדיה מגוונים. במהלך הסיורים נזכה לפגוש את האנשים המובילים בתחום: בעלי גלריות, אמנים ואוצרים , המתארחים בסיור.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור אוכל פרטי בשוק הכרמל

עם "Foodtoura"

936 מטרים מהמלון
סיור פרימיום פרטי בשוק הכרמל עם מלא אוכל, אלכוהול וקוקטיילים בהכנה ביתית. הצטרפו אלינו ותטעמו את האוכל הכי טעים בתל אביב, תכירו את האנשים,ותשמעו על ההיסטוריה של השוק. לאורחי המלון בלבד - קוקטיילים ללא הגבלה + מתנה מיוחדת עבורכם. (משך הסיור 3 שעות )

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

טיולי יין

עם "יין זה כל מה שצריך"

הי, שמי אלעד, אני מדריך טיולים ויינן. אני מציע סיורי יין ליום אחד - ברכב נוח, במסלול היין של ישראל - בין ההרים והעמקים סביב ירושלים. הטרואר באזור זה הפך את היינות המקומיים למפורסמים ביותר ברחבי האימפריה הרומית ובכל רחבי המזרח התיכון לפני 2000 שנה. כיום מייצרים הייננים את יוקרתו של אזור זה. כרמים, יקבים, טעימת יין ופגישה עם הייננים. יום עם זיכרונות בלתי נשכחים והרבה שמחה. לחיים!

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

נווה שאנן – בין חלומות למציאות

עם "Encounters"

פליטים, מבקשי מקלט, עובדים זרים, פחד וסקרנות. הסיור הרב-תרבותי הזה יוביל אתכם בין רחובות שכונת נווה שאנן וחזון המקימים שלה ובין גווניה של המציאות. תיראו את הפסיפס הרב-תרבותי שהחל עם פרסים, מרוקאים ופולנים והשתנה היום לפיליפינים, אריתראים, סודאנים ועוד. תיחשפו להתנפצות החלום האוטופי של מקימי השכונה ולגורמים שהפכו את השכונה לנכשלת ופריפריאלית. תופתעו מהסגנונות האדריכליים, הטעויות וההזנחות שהופכים את השכונה לחגיגת תרבויות מרתקת!

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור עם שחקן - נווה צדק

עם "tarbush"

סיורים קומיים ותיאטרליים. מסע היסטורי בשילוב גילום דמויות, קטעי משחק ושיתוף הקהל. בסיורים אלו מי שמנחה את הסיור הוא שחקן קומיקאי ויש דגש על החוויה לא פחות מאשר על הידע. סיורי שחקנים בתל אביב מבוססים על מחקר היסטורי מעמיק אבל מוגשים בצורה הומוריסטית. בצוות שלנו יש קומיקאים, שחקנים וסטנדאפיסטים המופיעים גם בטלוויזיה ובקולנוע. אם אתם מעוניינים בסיור קליל שצוחקים בו הרבה זה הסיור בשבילכם. תולדות השכונה העברית הראשונה מחוץ ליפו. החל מיציאתם לארץ של קבוצת קטנה של יהודים מצפון אפריקה, לפני 180 שנה ועד לגירוש הגדול ע”י התורכים במלחמת העולם הראשונה. סיפור מרתק המתאר את המפגש בין העדות השונות בארץ, ההחלטה לצאת מחוץ לחומות יפו העתיקה, מלחמת השפות ועוד.. מה עשו סוסים בקומה השנייה של סוזן דלל? איך הגיבו המרוקאים כשהגיעו העולים הרוסים? מדוע נזקק רופא השיניים לכושר גופני? כיצד רענן מנהל ראינוע עדן את הצופים בימי הקיץ? כיצד התכוננו הטמפלרים לשלג? ובמי היה מאוהב ש”י עגנון…

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור אופניים

עם "Pole Position Tlv"

לא יודעים מה לראות בתל אביב? סיור האופניים הוא הדבר המושלם עבורכם! רכיבה מסביב לעיר תאפשר לכם לראות ולגלות את כל מה שחשוב להכיר. בין אם אתם אנשי ים, חובבי פארקים או יצוריים עירוניים- הסיור הזה מתאים לכם! לקוחות הספוט המזמינים במקום נהנים מדיל מיוחד עבור סיור בין שעתיים+ השכרת אופניים ליום שלם! השילוב המושלם לעיר המוקפת 120 ק"מ של שבילי אופנים.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן