הכל
רומנטי
לכל המשפחה
פעילות ליום שלם
ילדים
פעילות מים

רכיבה על סוסים

עם "צעד בשניים"

13 קילומטר מהמלון
מושב אחיהודאחת החוויות המרגשות והמסעירות ביותר ביותר בחיבור הזה, שבין האדם לבין, הוא האפשרות לצאת אל המרחבים יחד. כשיוצאים מהחווה,נפגשים פנים מול פנים, בטבע והנופים המתחלפים. חוויה יוצאת דופן בזכות יופיו הייחודי של הגליל הישראלי. הטבע הנפלא יחד עם החיבור אל הסוס וההתמודדות מול אתגרי הטיול, מעניקים תחושת התרוממות והתעלות. כטיול זוגי או כקבוצה, תתחברו ותיהנו יחד בדרך סוחפת, מיוחדת ואמתית.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

סיפורו של גרגר- סיור חומוסיות בשוק עכו העתיקה

עם "More טיולים"

סיור ייחודי קולינרי בשוק עכו העתיקה הסוקר הלכה למעשה את סודות החומוס המקומי. בין הדוכנים בשוק עכו צצו להם בשנים האחרונות חומוסיות המצליחות לקנות להם עדות מעריצים הנוהרים מכל הארץ אל החומוס הגלילי. נצא לסיור חומוסיות בעכו העתיקה המשלב מצד אחד טעימות חומוס מקומיות במספר סגנונות ומצד שני תר אחרי המשחה הלבנה ועל שלל תוצריה ותוספותיה, הטחינה, הפלאפל והתוספות.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

טיול בסמטאות צפת

עם "עמרי טיולים"

צפת, אחת מארבע ערי-הקודש, שוכנת בלב הגליל אך דומה שלא פחות משהיא מחוברת לסביבתה, היא מחוברת אל העולמות העליונים בעבותות של רוחניות וכמיהה, כשרון ויצירה. המלצה לטיול בסמטאות צפת שמתאים במיוחד לימי החורף.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי יין

עם "יין זה כל מה שצריך"

הי, שמי אלעד, אני מדריך טיולים ויינן. אני מציע סיורי יין ליום אחד - ברכב נוח, במסלול היין של ישראל - בין ההרים והעמקים סביב ירושלים. הטרואר באזור זה הפך את היינות המקומיים למפורסמים ביותר ברחבי האימפריה הרומית ובכל רחבי המזרח התיכון לפני 2000 שנה. כיום מייצרים הייננים את יוקרתו של אזור זה. כרמים, יקבים, טעימת יין ופגישה עם הייננים. יום עם זיכרונות בלתי נשכחים והרבה שמחה. לחיים!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

סיור יין- גן עדן חוצה מדינות

עם "the wine side of israel"

ב"צד היין "אנו מציעים סיורים מרגשים, אינפורמטיביים ומהנים ביותר יקבים וכרמים מובילים בכל רחבי הארץ. הסיורים שלנו מותאמים לפי טעמם, העדפותיהם ורצונותיהם של לקוחותינו תקציב. כל סיור כולל הובלה יוקרתית מודרכת ליקבים וממנה, ביקור באזור יקב וכרמים מסביב, תיאורים מאנשי היקב בנוגע תהליך היצירה והיין עצמו וכמובן טעימות נדיבות במיוחד בליווי לחמי גורמה וגבינה. כדי להבטיח חוויה בלתי נשכחת, מציע ייני שורה של שירותים נוספים בלעדיים כולל: יין גורמה וחוויית אוכל מושלמים על ידי אחד השפים המובילים בישראל עם נוף עוצר נשימה של הכרמים

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!