הכל
פעילות ליום שלם
ילדים
פעילות מים
רומנטי
10% הנחה!

טיולי רייזרים

עם "C-RZR"

7 קילומטר מהמלון
עין גבהטיולים שלנו מחברים את חווית הנהיגה והריגוש עם יופייה של הטבע תוך הקפדה על כללי הבטיחות הן של הנוסעים והן של תוצרי החקלאות של החקלאים באזור אנו מקפידים להתאים את מסלולי הנסיעה בהתאם לעונות השנה ובכך מאפשרים ללקוחותינו חוויה בכל חמשת החושים, אנו מקפידים להוות מודל ערכי וחינוכי לכל היוצאים איתנו לטיולי השטח ומקפידים להיות קשובים ולהתאים עצמנו 

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיסה בכדור פורח

עם "skytrek"

38 קילומטר מהמלון
קיבוץ בית השיטהגלה את ארץ הקודש מזווית חדשה ומלהיבה! טיול בלון אוויר חם עם סקיי הוא האטרקציה המדהימה והמרגשת ביותר בישראל! אנו מספקים לכם את חווית הכדור פורח הכי אישית, מפנקת ואותנטית ביותר בנופים היפים ביותר בישראל! הצטרפו אלינו ותראו את הכנרת של ישראל, העיר נצרת, הר. גלבוע, ממלכת ירדן ועוד .. הכל מגונדולה בלון יפהפייה שלנו! אנו מבטיחים לכם טיפול ייעודי ואכפתי ללא פשרות החל משיחת הטלפון שלכם לתזמן את טיסת הבלון עד לנחיתה של השדה הפתוח ולארוחת הבוקר הכפרית החיצונית שלנו. המוניטין שלנו ידוע בשירות הלקוחות המצוין שלו מבלי להתפשר, הציוד הטוב ביותר בעולם ואהבה אינסופית למתן המתנה הנהדרת של טיסה בכדור פורח!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיול ג'יפים

עם "דני ג'יפ"

הנסיעה היא בג’יפים פתוחים או ג’יפים סגורים וממוזגים עם 7-8 מקומות ישיבה ובטיחותיים לילדים ומבוגרים. אין צורך להיות נהג מיומן כדי לחוות את החוויה והחיבור הישיר לטבע, – גם אם אין לכם ג’יפ, דני ייקח אתכם בג’יפים שלו הנהוגים על ידי נהגים מקצועיים שהם גם מדריכי טיולים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיסה בטרטורון מעופף

עם "Extreme Baavir"

44 קילומטר מהמלון
טמרהאקסטרים באוויר נולדה מתוך אהבה לחיידק התעופה. פעילות האקסטרים שלנו נעשת בצורה בטוחה ותחת חשיבה מתמדת על דגש הבטיחות באוויר. אקסטרים באוויר מרושיינת ע"י רשות התעופה האזרחית (רת"א) כחוק להדרכת טיסה ולטיסות חוויה ,ועוסקת במגוון רב של אפשרויות טיסה לכל דורש.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

רכיבה על סוסים

עם "חוות רמות"

1 קילומטר מהמלון
מושב רמותחוות רמות מציעה טיולים של רכיבת שטח משעה ועד כמה ימים, המסלולים מתאימים לכל אחד מעל גיל 10, ובמשקל פחות מ 100 ק”ג לרוכב. לפני כל טיול יש הסבר קצר והדגמה כדי שתרגישו יותר נוח על הסוסים. למתחילים אנו ממליצים על הטיולים הקצרים בני שעה או שעתיים, מספיק זמן לחוות העולם הקסום של רכיבה על סוסים. לרוכבים מנוסים ו/או אמיצים אנו מצעים טיולי רכיבה ארוכים מ–4 שעות ועד כמה ימים או אפילו שבועות. רכיבה על סוסים בקבוצות קטנות וכל טיול מלווה בלפחות מדריך מוסמך אחד. אורך הטיולים משתנה לפי הזמנות והבקשות האישיות שלכם.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון