הכל
לכל המשפחה
פעילות ליום שלם
אוכל
רומנטי
ילדים
10% הנחה!

טיול ג'יפים

עם "דני ג'יפ"

הנסיעה היא בג’יפים פתוחים או ג’יפים סגורים וממוזגים עם 7-8 מקומות ישיבה ובטיחותיים לילדים ומבוגרים. אין צורך להיות נהג מיומן כדי לחוות את החוויה והחיבור הישיר לטבע, – גם אם אין לכם ג’יפ, דני ייקח אתכם בג’יפים שלו הנהוגים על ידי נהגים מקצועיים שהם גם מדריכי טיולים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיול בנצרת, שווקים ולא רק כנסיות

עם "Bee Travel"

טיול בנצרת, אחת מהערים המפורסמות בעולם, העיר שבה חי ישו את רוב חייו. נצרת היא מוקד עצום של צליינות נוצרית אבל היא הרבה יותר מכך: עיר בטוחה, ידידותית וססגונית שמכה במבקר בה בכל החושים. נצרת הופכת במהירות להיות מרכז לסצנות תוססות עבור חובבי קולינריה ותרמילאות. בואו לחוות ולהתאהב…

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

עמים וטעמים סיור קולינרי רב תרבותי בחיפה

עם "D-Tour"

חיפה בשנים האחרונות נמצאת בהתעוררות תרבותית וקולינרית. כך לצד מוסדות קולינרים וותיקים וידועים, מתגלים אוצרות חדשים שמספרים גם את סיפורה הייחודי של העיר. נבקר בעיר התחתית. נטייל באזור השוק הישן והנמל, נהנה ממטעמים מזרח אירופיים, בירה חיפאית במעוז ההיפסטרים הערבי של ישראל, נבקר בתערוכה בגלריה מקומית. ואדי ניסנאס השכונה הנוצרית הותיקה בעיר, המספקת אווירה ספק אירופאית ספק גלילית. שוק ערבי שקט ופסטורלי בו נהנה משלל מטעמים מסורתיים. מאפה פאטייר, גבינות, טעימות בקצבייה המובחרת בשוק, ממתק בעבודת יד שלא לשווא שמו “גן עדן” ואירוח ביתי בגוון קולינרי מקומי, אצל תושבת הואדי. את הסיור ניתן לקיים גם כיום פעילות שלם, בו נבקר בשכונות נוספות בעיר, כולל שכונת הדר ושוק תלפיות. נפגוש שף מקומי בסטודיו במבנה חמאם טורקי עתיק, נבקר במסגד פציפיסטי או בכנסייה מרונית ונשמע מפי איש דת את סיפורם המרתק, ונשקיף על העיר במספר נקודות.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

טיולי סוסים

עם "חוות גזית"

טיולי רכיבה רומנטיים לזוגות, טיולי משפחות וקבוצות, ימי גיבושוכיף ורכיבות המתאימות לילדים קטנים, חוות גזית היא הכתובת שלכם לטיולי רכיבה בצפון הארץ באיזור הגלבוע, עמק יזרעאל ועמק המעיינות.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!