הכל
לכל המשפחה
פעילות ליום שלם
רומנטי
אוכל
ילדים
פעילות מים
10% הנחה!

משדרות רוטשילד לשוק לוינסקי

עם "לטייל עם דפנה"

נטייל בשדרות רוטשילד היפות שבהן כזכור הוכרזה המדינה, ונשמע איך הפכה העיר משכונה קטנה שלא הסכימה למכור בקיוסקים משקאות אלכוהוליים, לעיר התוססת שהיא. משם נמשיך לשוק לוינסקי על צבעיו וטעמיו היוונים והטורקיים, שנבחר כבר באותם ימים כמרכז המסחרי של העיר הצעירה.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

שדרות רוטשילד ורחוב הרצל

עם "Hartuv Tours"

רוטשילד 1תל אביב היא אתר מורשת של אונסק"ו בארכיטקטורת הבאוהאוס שלה. ראה מדוע תל אביב היא מודל יהודי / אירופי ייחודי לעיר באמצעות עדשת הסגנון הבאוהאוס והסגנונות האקלקטיים של אדריכלות תל אביב. השתמש בפסיפסים של נחום גוטמן במגדל שלום מאיר כדי לעזור לנו לצייר את תל אביב כפי שחלמה ונוסדה. טייל לאורך רחובות רוטשילד ואחד העם כדי להבין איך זה הפך להיות מה שהוא היום.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

סיור מודרך באופניים

עם "MikeyBikey"

1 קילומטר מהמלון
הירקון 41 תל אביבזה המקום בו נוצרה ההיסטוריה, השילוב המושלם בין שלווה, הרמוניה מעורבבת עם נוף עמוס, אקזוטי ומזרח. פעל עכשיו, הצטרף לנסיעה שלנו מתל אביב המודרנית לנמל יפו, ​​אחד הנמלים העתיקים ביותר בעולם, והיה בשימוש כבר אלפי שנים! נשמו עמוק, הריחו את הים, חשו את ההיסטוריה שנוצרה…. כאן תתחיל את המסע אל העבר ...

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

עידן של תמימות – סיור רב תרבותי תל אביב

עם "Encounters"

רחוב זמנהוף 1, תל אביבתל אביב העיר הלבנה. תל אביב הקטנה, התמימה, השקטה שצצה פתע מתוך החולות. סיפורה של תל אביב רווי תמימות. החל מראשית סיפורה בחולות הזהובים, בבתים צבעוניים בנווה צדק וכלה באיורים של נחום גוטמן ואמנים נוספים. האומנם? האם תל אביב אכן כה תמימה כמו שהייתה רוצה שתאמינו? האם סיפורי ההקמה של תל אביב אכן כה תמימים או שמא התמימות והפסטורליות משרתים מטרות סמויות? הצטרפו לסיור רב תרבותי הנע בין העבר וההווה, בין סיפורים יפהייפיים לצללי המציאות. גלו את פניה הפסטליים והנאיבים של תל אביב כמו שהאמנים הנאיבים הראשונים הציגו את תל אביב. בסיור בין רחובותיה הקטנים של תל אביב תחשפו לאופן בו אומנים נאיבים עכשווים רואים את תל אביב. הסיור הרב תרבותי הזה ייקח אתכם לעומקם של סיפורים ומיתוסים, קונספציות ואיורים מהתרבות התל אביבית. תחשפו לאופן בו מיתוס אורבני, איור ודמיון מעצבים זהות של מקום. הסיור שיתקדם בכיוון התפתחותה של תל אביב, יתסיים בגלרית ג׳ינא לאומנות בינלאומית נאיבית, היחידה מסוגה בעולם. בואו לגלות עולם עשיר ומרתק של אומנות ונאיביות. בואו לגלות מדוע דווקא התמימות והנאיביות כל כך חשובה לתל אביב המיתולוגית ולתל אביב של היום.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

סיור אוכל פרטי בשוק הכרמל

עם "Foodtoura"

1 קילומטר מהמלון
אלנבי 60 תל אביבסיור פרימיום פרטי בשוק הכרמל עם מלא אוכל, אלכוהול וקוקטיילים בהכנה ביתית. הצטרפו אלינו ותטעמו את האוכל הכי טעים בתל אביב, תכירו את האנשים,ותשמעו על ההיסטוריה של השוק. לאורחי המלון בלבד - קוקטיילים ללא הגבלה + מתנה מיוחדת עבורכם. (משך הסיור 3 שעות )

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!