הכל
אוכל
ילדים
Culture
פעילות ליום שלם
רומנטי
פעילות מים
חיי לילה
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור טעימות - שרונה מרקט

עם "tarbush"

סיור שחציו היסטורי וחציו קולינרי. נצא בעקבות הטמפלרים וניסיונם לבנות חברה אוטופית בארץ הקודש בשלהי המאה ה-19. נתבונן בחייהם במושבה החקלאית של אז: בית הנפח, יצרן הנקניקים, בית המרזח, רחבת הריקודים של “קפה גינטר”, שבשבת הרוח ששאבה מים לבתים ובית הבד המכני, שכל מכונותיו עדיין עובדות (!). אם יתאפשר נרד למנהרה התת קרקעית, החצובה בסלע ומובילה למרתפי היין של היקב. לאחר כשעה נכנס לשרונה מרקט – השוק המקורה הגדול בארץ ובו מגוון רחב של מעדניות, מסעדות קטנות ובתי קפה מכל הסוגים והמינים.. במהלך הסיור בשרונה מרקט נסתובב בין עשרות הדוכנים, מסוחררים מריחות המטעמים ומדי פעם נעצור רגע לטעום משהו מהמבחר העצום: טפאסים, מוקפצים, מאפים מעניינים, גבינות, בירות מקומיות, ארטיקי פירות ועוד.. סך הכל כ 5-6 טעימות מיוחדות ואיכותיות ששקולות לארוחה קלה.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

Queer Tel Aviv

עם "shai goren tours"

למדו על מה שהופך את תל אביב לבירת הלהט”ב של המזרח התיכון איך זה שתל אביב הפכה לגן עדן כזה לקהילה הלהט"בית, והאם המשמעות היא שהמאבק נגמר? בסיור זה נעקוב אחר ההיסטוריה המשונה של העיר, נבקר בתחנות LGBTQ חשובות שהפכו את העיר הזו ליעד קווירי, ונדון במאבק של קהילת הלהט”בים בעיר ובמדינה. התכונן לראות את תל אביב באופן שלא ראית לפני כן!

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

יפו סיור רב-תרבותי

עם "Encounters"

הסיור הרב-תרבותי ביפו לוקח אתכם לתוך סיפורה של יפו האגדית. תגלו מה גרם לעיר החשובה והעשירה ביותר באזור לשקוע ולהפוך לשולית. תיחשפו למרקם התרבותי הייחודי שאפיין את יפו ותגלו מהן התרבויות התוססות בעיר. הסיור הרב-תרבותי שוזר בתוכו את מערכת היחסים בין יפו לתל-אביב, בין ישן ולחדש, חבוי וגלוי. בואו לגלות את הדיאלוג העירוני שנוצר בין יפו לתל-אביב ואת הפינות היפהפיות והנסתרות של יפו!

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן