הכל
פעילות ליום שלם
אוכל
רומנטי
חיי לילה
ילדים
פעילות מים
10% הנחה!

Queer Tel Aviv

עם "shai goren tours"

למדו על מה שהופך את תל אביב לבירת הלהט”ב של המזרח התיכון איך זה שתל אביב הפכה לגן עדן כזה לקהילה הלהט"בית, והאם המשמעות היא שהמאבק נגמר? בסיור זה נעקוב אחר ההיסטוריה המשונה של העיר, נבקר בתחנות LGBTQ חשובות שהפכו את העיר הזו ליעד קווירי, ונדון במאבק של קהילת הלהט”בים בעיר ובמדינה. התכונן לראות את תל אביב באופן שלא ראית לפני כן!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

יוגה סאפ

עם "Sup Yoga TLV"

1 קילומטר מהמלון
חוף הילטוןהכל מתחיל בחוף הביתי בתל אביב. קבוצה של אוהבי ים, שחיים ונושמים יוגה, והחליטו להביא את התרגול למקום האהוב ביותר- הים, באמצעות גלשן הסאפ. השילוב בין היוגה לים הוא שילוב טבעי, של תנועה, זרימה וחופש. הסאפ מאפשר לנו להנות משילוב העולמות המופלא, כל פעם מחדש.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

משדרות רוטשילד לשוק לוינסקי

עם "לטייל עם דפנה"

נטייל בשדרות רוטשילד היפות שבהן כזכור הוכרזה המדינה, ונשמע איך הפכה העיר משכונה קטנה שלא הסכימה למכור בקיוסקים משקאות אלכוהוליים, לעיר התוססת שהיא. משם נמשיך לשוק לוינסקי על צבעיו וטעמיו היוונים והטורקיים, שנבחר כבר באותם ימים כמרכז המסחרי של העיר הצעירה.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

יפו סיור רב-תרבותי

עם "Encounters"

הסיור הרב-תרבותי ביפו לוקח אתכם לתוך סיפורה של יפו האגדית. תגלו מה גרם לעיר החשובה והעשירה ביותר באזור לשקוע ולהפוך לשולית. תיחשפו למרקם התרבותי הייחודי שאפיין את יפו ותגלו מהן התרבויות התוססות בעיר. הסיור הרב-תרבותי שוזר בתוכו את מערכת היחסים בין יפו לתל-אביב, בין ישן ולחדש, חבוי וגלוי. בואו לגלות את הדיאלוג העירוני שנוצר בין יפו לתל-אביב ואת הפינות היפהפיות והנסתרות של יפו!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

"תל אביב DNA"- סיור אמנים ותרבות בדרום תל אביב

עם "D-Tour"

כשקמה העיר תל אביב בשנת 1909 בחרו אנשיה לשאת על כתפיהם אחריות גדולה. השכונה שלהם לא תהיה עוד התיישבות כפרית חסרת ייחוד הדלה בתשתיות מסחריות, מוסדות חינוך ותרבות שאנשיה חיים בצמצום מוקפים בחומות פיזיות ורוחניות. הם יקימו עיר! עיר עברית ראשונה שתשא את דגל החדשנות העברית ותהווה מעיין נובע של אומנות תרבות ויצירה. כרך תוסס ופעלתני, מלא בהזדמנויות עסקיות, יזמות ותעשיה. נצא ביחד לסיור מרתק בסימטאות החבויות של תל אביב, להכיר ולגלות את השפה היחודית של אומני הרחוב. נראה יצירות אומנות נסתרות, נשמע על השינויים החברתיים שגרפיטי יוצר, נפגוש אמן תל אביבי או נבקר בבית מלאכה, נכנס לגלריות סודיות וננסה לפענח את הקשר המיוחד שבין יצירה ועוצמה נשית.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיור אוכל רחוב ישראלי

עם "Be Tel Aviv Tours"

אוכל רחוב הינו חלק בלתי נפרד מהסצינה הקולינרית המסקרנת של תל אביב, והרחובות מלאים בבתי אוכל ודוכנים המציעים מנות אוכל וחטיפים מכל פינה בגלובוס. בראשן המנות אותן כולנו מכירים" פלאפל, חומוס, סביח ובורקס: כולן אמנם עשו עליה, אך הן ישראליות בכל מובן. כל אדם ישראל ישמח להצביע על הדוכן בו נמצאת מנת הפיתה הטובה ביותר – כי הן כולן, אחרי הכל, הטובות ביותר.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון