הכל
לכל המשפחה
פעילות ליום שלם
אוכל
רומנטי
חיי לילה
ילדים
פעילות מים

אפרטיבו סיור ערב בוטיק בנחלת בנימין, שוק הכרמל וכרם התימנים

עם "D-Tour"

בין העבודה לבית, בין האור לחושך, נוכל להתבונן על שלוש שכונות שונות הנמצאות בסמוך זו לזו. הסיפור שלהן – הוא הסיפור של תל אביב המתחדשת, שהפכה לעיר תיירותית, אך נותרה סמל לתרבות העברית. שעת השקיעה הצובעת את הבניינים המרשימים בנחלת בנימין הפסטורלית, שוק הכרמל שבשעות הערב מגלה את פניו האמיתיות, ושכונה של תימנים, שממזמן כבר אין בה תימנים – שוזרים יחד סיפור מרתק. בסיור נצא יחד למסע של התבוננות, נשתה קוקטיילים ובירות בוטיק ישראליות, נעצור בדוכני מזון ייחודיים, נסעד במסעדות חדשניות שנפתחו בשוק ובמסעדות ותיקות בכרם ונסיים בקפה אתיופי חזק וטעים

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

פה ביפו, הכל יכול להיות

עם "לטייל עם דפנה"

מה הקשר בין שלמה המלך, קזבלן, יונה הנביא והאפיפיור? איפה בדיוק ביקר נפוליאון? ומה קרה לנסיכה אנדרומדה? זוהי יפו ילדה, זוהי יפו! בין גלריות האמנים ופסלי הרחוב נשוטט בסמטאות העיר בת ה-4000 שנה. נשמע סיפורים, נרגיש את הניחוח הלבנטיני המיוחד, ננשום אוויר ים ונקנח במאפה חם. אחר כך נמשיך לטעימות בשוק הפשפשים המפורסם.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

יוגה סאפ

עם "Sup Yoga TLV"

1 קילומטר מהמלון
חוף הילטוןהכל מתחיל בחוף הביתי בתל אביב. קבוצה של אוהבי ים, שחיים ונושמים יוגה, והחליטו להביא את התרגול למקום האהוב ביותר- הים, באמצעות גלשן הסאפ. השילוב בין היוגה לים הוא שילוב טבעי, של תנועה, זרימה וחופש. הסאפ מאפשר לנו להנות משילוב העולמות המופלא, כל פעם מחדש.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיור אומנות ג'ף קונס: ערך מוחלט במוזיאון תל אביב

עם "so-art"

מוזיאון תל אביבלראשונה בישראל תערוכת יחיד לאמן-כוכב הבינלאומי ג'ף קונס. התערוכה אצורה מתוך עבודותיו של האמן באוסף מוגרבי שהושאלו למוזיאון תל אביב. העבודות הן מתקופות שונות בקריירה של קונס, דמות צבעונית בפני עצמו, ומאפשרות להתחקות אחר התפתחות הקריירה שלו תוך מחשבה על תרבות הפופ של ימינו. ​

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

קורס גלישת גלים - מתחילים

עם "Super School"

868 מטרים מהמלון
חוף טרומפלדור תל אביבהדרכה מקצועית עם עדן, מייסד הבית ספר, בקבוצת מתחילים איכותית הכוללת את כל הציוד: גלשן, חולצה, חליפה (בחורף). לחצו על האתר לפרטים!

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיורי גרפיטי ואמנות רחוב

עם "Be Tel Aviv Tours"

העיר תל אביב נחשבת לכוכב עולה בסצינת הגרפיטי הבינלאומית. בסיור קסום זה נשוטט בין הרחובות הצדדיים בעקבות תופעה אורבנית צבעונית זו. יחד נבחן את היצירות הגרפיטי ואמנות הרחוב המוצלחות ביותר המכסות את קירות המרחב הציבורי. בואו ללמוד על ההיסטוריה של גרפיטי, לדון בהשלכות הפסיכולוגיות והכלכליות של אמנות רחוב, ולהכיר את מגוון הסגנונות של צורת אמנות זו המתפתחת תמיד, אך עדיין נשארת חלק חבוי מחיי היום-יום של כולנו. הקירות סביבנו מדברים אלינו כל הזמן – הצטרפו אלינו ללמוד את שפתם, שפת הרחוב.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!