הכל
פעילות ליום שלם
ילדים
אוכל
רומנטי
10% הנחה!

רק אתם והטלפון- סיור שקיעה לילי בירושלים

עם "Bee Travel"

מחפשים סיור רומנטי? לצנן את הגוף ולחמם את הלב? סיור שקיעה לילי עצמאי בירושלים בשעות היפות של סוף היום, ממש כשהשמש יורדת ומאירה באדום זהב על כתלי העיר העתיקה. סיור לילי בירושלים עובר באתרים והמקומות המיוחדים ביותר שיש בעיר העתיקה וסביבתה, נופים עוצרי נשימה מתצפיות מהגגות של השווקים ומבנים נוספים, תצפיות אל עבר נחל קדרון ומדבר יהודה, תצפיות אל עבר משכנות שאננים וימין משה מעל גיא בן הינום, סמטאות שקטות ונעימות בהר ציון וברובע היהודי, גגות העיר העתיקה ועוד הרבה הפתעות. * הסיור הוא עצמאי, כלומר ללא מדריך, זה רק אתם וכל המידע בטלפון.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיור בריידר

עם "JLM-Raider"

654 מטרים מהמלון
מתחם ממילאהכלים בפיתוח ישראלי, חדשני, מהפכני ובטיחותי! במסלול משוגע המשלב חוויה בירושלים העתיקה והחדשה. מסלול הסיור: נצא מתחם ממילא לכיוון משכנות שאננים, שם נזכה לתצפית מרהיבה על העיר העתיקה והר ציון. נמשיך לכיוון שער יפו והחומות. נבצע סיור ונקבל הדרכות ברובע הנוצרי , הארמני והיהודי. נסיים במתחם ממילא.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

"הלב הקולינרי"– סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה

עם "D-Tour"

במהלך הסיור שלנו נכיר גבינות יחודיות בבוטיק ששינה את שוק הגבינות בישראל, נטעם בשר ארגנטינאי משובח ומאפי שוק טריים, נשב בברים מקומיים ונלווה את האוכל במשקאות איכותיים, ננסה מנות ירושלמיות מפורסמות שגם היום אף אחד לא יכול להישאר אדיש לטעמן. נרכיב בעצמנו צלחת שוק משגעת וטעימה ולא נוותר על קינוח מתוק ועדין לסיום החוויה.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיול ג'יפים

עם "במעלה ההר"

טיולי ג'יפים במגוון אפשרויות החל משעתיים ועד יום שלם, בג'יפים סגורים וממוזגים המתאימים לכל עונות השנה. מתמחים באיזור הרי ירושלים ויהודה, מדבר יהודה וים המלח, בקעת הירדן ומזרח השומרון. כל הטיולים מלווים בהדרכות מקצועיות על ידי מורה דרך מוסמך, במהלך הנסיעה על ידי מערכות קשר ובעצירות בנקודות עניין ותצפיות מרהיבות. הג'יפים נהוגים בידי נהגים מקצועיים ואדיבים, דוברי אנגלית. בכל ג'יפ נכנסים עד 7 נוסעים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי טרקטורונים

עם "matzok"

8 קילומטר מהמלון
עמינדבחברת מצוק פועלת בשוק החל משנת 2002, מפעילה ומדריכה טיולי אופניים בכל רחבי הארץ, מעמידה עמדות להשכרת אופניים לבודדים בהרי ירושלים. מפעילה טיולי טרקטורונים, רנגרים, תומקאר וג’יפים. ברשותנו צי אופניים המתוחזק והמתקדם בענף, כ-150 זוגות אופני שטח שיובילו אתכם הכי רחוק שתרצו להגיע ,לטעום את הטבע בדרך קצת שונה, משוחררת, מהירה ומלאת אנדרנלין, או משהו רגוע שיוריד לכם את הלחץ היום יומי של החיים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיור ליקוט בהרי ירושלים ובעמק האלה

עם "נורה מטבח שף טבעוני"

הליקוט נטוע בתרבות המקומית מימים ימימה. עוד בטרם המהפכה החקלאית הכיר האדם את הצמחיה המקומית ואת שימושיה למאכל ולמרפא. בסיור ייחודי זה נצא ליער הקסום, נלקט מהמגוון העצום הגדל בר בכל עונה, ואחר כך נתיישב לארוחה עונתית ומקומית בגינת הפרא שלי. הארוחה כולה מבוססת על ליקוטי העונה ומלווה ביין בוטיק מיקב מקומי.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!