הכל
חיי לילה
רומנטי
לכל המשפחה
פעילות ליום שלם
ילדים
פעילות מים
10% הנחה!

חיי לילה ואמנות רחוב בשוק מחנה יהודה

עם "Shuki The Guide"

בטיול חיי הלילה של השוק אנחנו עוברים בין הברים המיוחדים שנפתחו בשוק, וטועמים את סוגי האלכוהול והאוכל השונים בכל אחד. מה שמיוחד בחיי הלילה של השוק הוא המגוון הרחב של אפשרויות הבילוי, האוכל ואלכוהול שיש, והכל מתרכז בין סמטאות השוק ועל הבאסטות הסגורות. מסימטא לסימטא האווירה והאוכלוסייה משתנות.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיולי אקסטרים

עם "Hiking israel"

איסוף מהמלוןהי, שמי אפי ואני אוהב להדריך אנשים בטבע היפה של ישראל ובירושלים, העיר שאני גר בה. הקשר שלי עם הטבע החל בילדות. גדלתי בארץ הכפרית ומצאתי חופש ואושר בחוץ, חקר מערות סמוכות וכפרים עתיקים. זה 8 שנים שאני מדריך טיולי טבע כולל טיולי טיולים, סנפלינג בישראל.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

אתגר המים הצפוני

עם "Shelefstrail"

מסע רטוב וצונן במימי הבניאס - מסלול הליכה כיפי ומשעשע בתוך מים נמוכים חלקית, סיפורים מרתקים על מקורו של הנחל ולאן הוא הולך, חידות מעניינות על צמחיה ובעלי החיים בנחל והפעלות משעשעות במהלך ההליכה. אורך המסלול כשעה וחצי -שעתיים. משתלב נהדר עם סדנת הבירה שלנו שתחכה לכם בפינה צוננת ליד הנחל ותרווה את צימאונכם עם בירות מרחבי העולם.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
30% הנחה!

טיולי טרקטורונים

עם "טרקטורוני דישון"

28 קילומטר מהמלון
מושב דישוןטיולי טרקטורונים מתבצעים בכל עונות השנה הכוללים מסלולי חורף מאתגרים, בוציים ורטובים, או טיולי קיץ המגיעים למקומות שרק אנשי האזור מכירים כגון אגמים נסתרים, מעיינות ונהרות קדומים. באתרנו תקבל את פניכם פינה עם שתיה קרה/חמה וכיבוד קל (כל מבקר מוזמן להתכבד) חניה, מדשאות ושירותים מסודרים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

טיולי אופני הרים

עם "רז גורן"

אם אתo רוצים סיור בהתאמה אישית, בין אם מדובר בעלייה לרגל יהודית, נוצרית או סיור במיינסטרים המבקרים את שיאי ישראל. או אולי תרצו לראות את ישראל מחוץ למסלול המובל, בטיולים רגליים או באופני הרים. אני אראה לכם את ישראל בצורה מיוחדת שמעולם לא ראיתם.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
Powered by Extreme-il.com