הכל
לכל המשפחה
רומנטי
אוכל
פעילות ליום שלם
ילדים
פעילות מים

משחק משימות ברחבי העיר

עם "סיטי-קווסט"

חיפהסיטי קווסט היא חווית משחק יחודית, המבוססת על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, משימות מבוססות מיקום ועוד הפתעות. החוויה מטשטשת את הגבול בין מציאות לדמיון והופכת את העיר למגרש משחקים מרגש במיוחד! אהה, והכי חשוב, בלי קירות.. החוויה מאפשרת תחרות בין צוותים רבים ולא מוגבלת בכמות המשתתפים! כל קבוצה מקבלת iPad ועוד שלל כלים ועזרים טכנולוגיים, הכל במטרה לעזור לכם לנסות לסיים את המבצע בהצלחה ולהציל את העולם :).

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיור אמנות רחוב בחיפה

עם "grafitiyul"

נכיר את סמטאות ואדי ניסנאס שמרגישות כמו כפר בלב העיר. השכונה הפכה למוזיאון פתוח ומרכז רב תרבותי עם ניחוח בינלאומי, בעקבות פסטיבל אמנות ותרבות ״החג של החגים״, המתקיים באזור מזה שנים. בחסות הפסטיבל הוזמנו אמנים רבים מהארץ ומחו״ל, שיצירותיהם מוצגות במרחב הציבורי ובגלריות מקומיות. נמשיך אל אזור נמל חיפה המתחדש. הנמל הפך עם השנים למתחם סטודנטיאלי צעיר ושוקק חיים, ומשך אליו אמנים וחיי תרבות, בילוי ומסחר, לצד היותו נמל מסחר ימי גדול. אמנים מקומיים ובינלאומיים, הוזמנו להשאיר את חותמם באזור, בעידוד העירייה, במסגרת פסטיבל הקירות הבינלאומי שהתקיים בעיר. אזור הנמל נצבע בצבעים רבים בזכות אותם אמנים מוערכים והעבודות המרהיבות שיצרו במרחב הציבורי. נראה יצירות אמנות שעוסקות בעידוד השיח הערבי יהודי, בקידום התרבויות השונות, וערכים של סובלנות. נהנה מעבודות של אמנים בעלי זהויות שונות, מכל הדתות, המקנות למקום אווירה מיוחדת במינה. נראה אמנות שמייצגת ביטוי חופשי של דעות אלטרנטיביות בנושאים חברתיים ופוליטיים חשובים. נחשף לעבודות עם אמירה חברתית נוקבת, ביקורת ומסרים עמוקים שמאתגרים את החברה. נראה עבודות אמנות גדולות ממדים על קירות ומבנים ציבוריים שנעשו על ידי אמנים מובילים מהארץ ומחו״ל.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיול ג'יפים

עם "דני ג'יפ"

הנסיעה היא בג’יפים פתוחים או ג’יפים סגורים וממוזגים עם 7-8 מקומות ישיבה ובטיחותיים לילדים ומבוגרים. אין צורך להיות נהג מיומן כדי לחוות את החוויה והחיבור הישיר לטבע, – גם אם אין לכם ג’יפ, דני ייקח אתכם בג’יפים שלו הנהוגים על ידי נהגים מקצועיים שהם גם מדריכי טיולים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיסה בטרטורון מעופף

עם "Extreme Baavir"

18 קילומטר מהמלון
טמרהאקסטרים באוויר נולדה מתוך אהבה לחיידק התעופה. פעילות האקסטרים שלנו נעשת בצורה בטוחה ותחת חשיבה מתמדת על דגש הבטיחות באוויר. אקסטרים באוויר מרושיינת ע"י רשות התעופה האזרחית (רת"א) כחוק להדרכת טיסה ולטיסות חוויה ,ועוסקת במגוון רב של אפשרויות טיסה לכל דורש.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!