הכל
לכל המשפחה
פעילות ליום שלם
ילדים
פעילות מים
אוכל
רומנטי

טיולי סוסים

עם "חוות גזית"

טיולי רכיבה רומנטיים לזוגות, טיולי משפחות וקבוצות, ימי גיבושוכיף ורכיבות המתאימות לילדים קטנים, חוות גזית היא הכתובת שלכם לטיולי רכיבה בצפון הארץ באיזור הגלבוע, עמק יזרעאל ועמק המעיינות.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיול ג'יפים

עם "דני ג'יפ"

הנסיעה היא בג’יפים פתוחים או ג’יפים סגורים וממוזגים עם 7-8 מקומות ישיבה ובטיחותיים לילדים ומבוגרים. אין צורך להיות נהג מיומן כדי לחוות את החוויה והחיבור הישיר לטבע, – גם אם אין לכם ג’יפ, דני ייקח אתכם בג’יפים שלו הנהוגים על ידי נהגים מקצועיים שהם גם מדריכי טיולים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

טיולי אופני הרים

עם "רז גורן"

אם אתo רוצים סיור בהתאמה אישית, בין אם מדובר בעלייה לרגל יהודית, נוצרית או סיור במיינסטרים המבקרים את שיאי ישראל. או אולי תרצו לראות את ישראל מחוץ למסלול המובל, בטיולים רגליים או באופני הרים. אני אראה לכם את ישראל בצורה מיוחדת שמעולם לא ראיתם.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

ארוחת פוייקה בשטח

עם "Shelefstrail"

ארוחת הפוייקה המיוחדת שלנו מתרחשת בדרך כלל לצד נחל, על גבי מחצלות.. הפוייקה הינו סיר בישול אפריקאי בעזרתו ניתן לבשל קדרות בצורת בישול איטית המעניק לאוכל טעם עסיסי ויחודי. נפגש במקום יפה בטבע למתחם קטן של מחצלות ליד הנחל.. נשתה יין טוב או לימונדה צוננת ונשמע על צורת הבישול המיוחדת ותהליך הכנת הפוייקה. הארוחה יכולה להגיע בצורה צמחונית או בשרית – עוף או בקר. כמובן שנקנח בתה צמחים וקפה שחור... ניתן לעשות את ארוחת הפוייקה גם בתחרות גיבוש בין 2 קבוצות, בשילוב משימות מארסנל פעילויות הגיבוש שלנו. התחרות היא פעילות של שעה וחצי-שעתיים, במהלכה נלמד ונכין פוייקה ובסוף נכריז על הקבוצה המנצחת.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!