הכל
Culinary
Culture
פעילות ליום שלם
רומנטי
ילדים
פעילות מים
חיי לילה
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

Queer Tel Aviv

עם "shai goren tours"

למדו על מה שהופך את תל אביב לבירת הלהט”ב של המזרח התיכון איך זה שתל אביב הפכה לגן עדן כזה לקהילה הלהט"בית, והאם המשמעות היא שהמאבק נגמר? בסיור זה נעקוב אחר ההיסטוריה המשונה של העיר, נבקר בתחנות LGBTQ חשובות שהפכו את העיר הזו ליעד קווירי, ונדון במאבק של קהילת הלהט”בים בעיר ובמדינה. התכונן לראות את תל אביב באופן שלא ראית לפני כן!

לאתר האינטרנט

קרא עוד
טלפון
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור וסדנת גרפיטי מקצועית

עם "grafitiyul"

להפוך לאמן גרפיטי ליום אחד. הצטרפו אלינו לסיור מרתק עם אמן גרפיטי מקומי בו תגלו סיפורים וסודות מאחורי הקלעים. נמשיך לסדנא מקצועית בה נלמד להכין טכניקת הכנת שבלונה אישית וייחודית, נלמד טכניקות לריסוס על קיר ושליטה בספריי ונזכה להתאמן על קירות. כל אחד יזכה להשאיר את האמירה האישית שלו ברחוב, ולצאת עם מזכרת אישית מחוויה מטריפה. נקבל הזדמנות להכין יצירה אישית ייחודית נלמד טכניקה ליצירת עבודה אישית מקצועית מא'-ת'. נבקר בסטודיו של אמן גרפיטי אל תפספסו את ההזדמנות והפכו לאמן גרפיטי ליום אחד ☺

לאתר האינטרנט

קרא עוד
טלפון
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור אוכל פרטי בשוק הכרמל

עם "Foodtoura"

75 קילומטר מהמלון
אלנבי 60 תל אביבסיור פרימיום פרטי בשוק הכרמל עם מלא אוכל, אלכוהול וקוקטיילים בהכנה ביתית. הצטרפו אלינו ותטעמו את האוכל הכי טעים בתל אביב, תכירו את האנשים,ותשמעו על ההיסטוריה של השוק. לאורחי המלון בלבד - קוקטיילים ללא הגבלה + מתנה מיוחדת עבורכם. (משך הסיור 3 שעות )

לאתר האינטרנט

קרא עוד
טלפון
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור עצמאי בשוק הכרמל עם גיל חובב

עם "Go Bee Travel"

סיורים וירטואלים עצמאיים מהטלפון הנייד, בקצב ובזמן שלכם. אני רוצה להזמין אתכם להצטרך לסיור עצמאי בשוק הכרמל בתל אביב, סיור מיוחד וטעים. כל הזמן מאיימים שישפצו אותו בקרוב ואז הכרמל בטח יהפוך לעוד שוק מפונפן מדי. בינתיים, הוא הלב הפועם של תל אביב (הידעת? יש תל אביבים שמוכנים להישבע שלהר בחיפה קראו על שם השוק ולא להפך). בחלקו העליון, היורד לרחוב אלנבי, הפך ‘הכרמל’ כבר די מזמן ליריד שמאטעס: טריקו, ציורי צפרדעים עם משקפיים, תכשיטים בלירה ופטנטים מפלסטיק למטבח – כל אחד ימצא שם משהו שהוא ממש, אבל ממש לא צריך.

לאתר האינטרנט

קרא עוד
טלפון
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור גלריות בדרום תל אביב

עם "Talking Art"

אזור קריית המלאכה בדרום תל אביב שימש כמתחם התעשייה הראשון של העיר. עם השנים השכונה ננטשה ועברה גלגולים רבים עד שהחלו לנדוד אליה האמנים ולאחר מכן גם הגלריות. בשנים האחרונות הפכה קריית המלאכה לאזור הצעיר והתוסס של האמנות העכשווית בארץ, כאשר את קירות המתחם מעטרת אמנות רחוב של מיטב האמנים שפועלים כיום בארץ. במהלך הסיור נבקר בגלריות מובילות וניסיוניות, מסחריות ובעלות אג'נדה. נראה תערוכות של אמנים מהארץ ומהעולם, העוסקים בתכנים שונים ופועלים בסוגי מדיה מגוונים. במהלך הסיורים נזכה לפגוש את האנשים המובילים בתחום: בעלי גלריות, אמנים ואוצרים , המתארחים בסיור.

לאתר האינטרנט

קרא עוד
טלפון
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

סיור עם שחקן - נווה צדק

עם "tarbush"

סיורים קומיים ותיאטרליים. מסע היסטורי בשילוב גילום דמויות, קטעי משחק ושיתוף הקהל. בסיורים אלו מי שמנחה את הסיור הוא שחקן קומיקאי ויש דגש על החוויה לא פחות מאשר על הידע. סיורי שחקנים בתל אביב מבוססים על מחקר היסטורי מעמיק אבל מוגשים בצורה הומוריסטית. בצוות שלנו יש קומיקאים, שחקנים וסטנדאפיסטים המופיעים גם בטלוויזיה ובקולנוע. אם אתם מעוניינים בסיור קליל שצוחקים בו הרבה זה הסיור בשבילכם. תולדות השכונה העברית הראשונה מחוץ ליפו. החל מיציאתם לארץ של קבוצת קטנה של יהודים מצפון אפריקה, לפני 180 שנה ועד לגירוש הגדול ע”י התורכים במלחמת העולם הראשונה. סיפור מרתק המתאר את המפגש בין העדות השונות בארץ, ההחלטה לצאת מחוץ לחומות יפו העתיקה, מלחמת השפות ועוד.. מה עשו סוסים בקומה השנייה של סוזן דלל? איך הגיבו המרוקאים כשהגיעו העולים הרוסים? מדוע נזקק רופא השיניים לכושר גופני? כיצד רענן מנהל ראינוע עדן את הצופים בימי הקיץ? כיצד התכוננו הטמפלרים לשלג? ובמי היה מאוהב ש”י עגנון…

לאתר האינטרנט

קרא עוד
טלפון
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן