הכל
רומנטי
אוכל
ילדים
פעילות מים
חיי לילה
פעילות ליום שלם
10% הנחה!

עבר, עתיד ומה שבניהם ביפו- תל אביב

עם "מסע בזמן"

כיכר השעון, יפו / המלון שלכם.נפגש בכיכר השעון אשר היוותה מקום מפגש מרכזי מאז ועד היום. נסייר ברחובות העתיקים של יפו – משוק הפשפשים ועד למזרקת המשאלות, מגשר המזלות לנמל העתיק ונשמע את סיפורם של התושבים, המבקרים והכובשים שהכירה יפו. משם, נמשיך אל אחת השכונות הראשונות שהוקמו מחוץ לחומות יפו – נווה צדק: נלך בעקבות צ'צ'קס, רוקח, שלוש וגוטמן ונגלה את הסיפורים הנפלאים מאחורי השמות. מהשכונה הראשונה לרחובות הראשונים של תל אביב – נהלך ברחובות הראשונים של "ניו-יורק הישראלית", אשר גדלו להיות ה- Down Town של העיר ללא הפסקה.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

יוגה סאפ

עם "Sup Yoga TLV"

73 קילומטר מהמלון
חוף הילטוןהכל מתחיל בחוף הביתי בתל אביב. קבוצה של אוהבי ים, שחיים ונושמים יוגה, והחליטו להביא את התרגול למקום האהוב ביותר- הים, באמצעות גלשן הסאפ. השילוב בין היוגה לים הוא שילוב טבעי, של תנועה, זרימה וחופש. הסאפ מאפשר לנו להנות משילוב העולמות המופלא, כל פעם מחדש.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

טיסה בטרקטורון מעופף

עם "דביר מצנחי רחיפה"

58 קילומטר מהמלון
מנחת רוניתהמראה ונחיתה ממנחת רונית הממוקם מול חוות רונית בלב השרון. הטיסה מעל השדות והנופים הייחודיים של לב השרון ולאורך הרכס של חוף הים.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

סיור חיי לילה

עם "Be Tel Aviv Tours"

העיר תל אביב מוכרת בכל העולם בזכות סצינת המסיבות וחיי הלילה הסוערים שבה, המושכים אליה את מיטב הדיג'יים ומטיילים צעירים מרחבי הגלובוס. אנו מספקים קשרים אישיים עם המקומיים בכל ההמקומות הנסתרים אליהם לא הייתם מגיעים לבדכם, יחד עם אירוח VIP בכל מועדוני הענק. ישנו מגוון רחב של סגנונות בילוי בעיר ולנו כל הידע הנדרש על מנת שתוכלו לחגוג עד שתיפלו מהרגליים. הצטרפו אלינו ללילה בלתי נשכח, ונסו לעמוד בקצב, בעיר שאף פעם לא נחה

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון
10% הנחה!

שיעורי גלישה

עם "צ'ילי בית ספר לגלישה"

75 קילומטר מהמלון
הירקון 40 תל אביבבית הספר לגלישה הוקם במטרה לתת יותר מסתם דחיפה לגל לאלו המעוניינים ללמוד לגלוש באמת. אנו מציעים תכנית הדרכה מעשית ותאורטית שבעזרתה תלמדו לגלוש באופן עצמאי תוך זמן קצר, בבטיחות ובהנאה. אנו מאמינים כי הקניית ידע מוקדם בשילוב אימון פיזי ומנטלי הוא המפתח להצלחה, אנו מאמינים שאורח החיים של הגולש מכיל אלמנטים רבים שחסרים לרובנו בחיי העיר: בריאות וכושר, פורקן רגשי, תחושת סיפוק, אושר טהור, התנתקות מהעולם, טבע והרשימה עוד ארוכה.

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון

סיור מודרך באופניים

עם "MikeyBikey"

75 קילומטר מהמלון
הירקון 41 תל אביבזה המקום בו נוצרה ההיסטוריה, השילוב המושלם בין שלווה, הרמוניה מעורבבת עם נוף עמוס, אקזוטי ומזרח. פעל עכשיו, הצטרף לנסיעה שלנו מתל אביב המודרנית לנמל יפו, ​​אחד הנמלים העתיקים ביותר בעולם, והיה בשימוש כבר אלפי שנים! נשמו עמוק, הריחו את הים, חשו את ההיסטוריה שנוצרה…. כאן תתחיל את המסע אל העבר ...

קרא עוד
לאתר האינטרנט
טלפון