הכל
תרבות
ילדים
אוכל
פעילות ליום שלם
רומנטי
פעילות מים
חיי לילה
אקסטרים
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

תל אביב -סיור ארכיטקטורה

עם "דליה אלוני"

אם אתם רוצים להכיר את "העיר הלבנה" תל אביב, בואו איתי לטייל ברחובות הסודיים ליד שדרות רוטשילד .אתן לכם משקפי קסם כדי לראות מזווית שונה , ולהרגיש את האווירה המיוחדת של העיר. אתם יכולים לטעום מאכלים של המטבח המזרח תיכוני וגם מאכלים שבאו עם העולים ויצרו את המגוון ותשמעו את הסיפורים . לאוהבי האומנות שביניכם-נטייל בפלורנטין נראה אומנות רחוב ונשמע על האומנים המסתתרים מאחורי אותן יצירות. נחווה את ההיסטוריה וגלריות האמנות ב"נווה צדק" השכונה הראשונה מחוץ לחומות יפו, עם הגלידה הטעימה בתל אביב . במיוחד עבורכם אורחי המלון מחיר מיוחד של 500₪ עבור 4 שעות של חוויה

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

עידן של תמימות – סיור רב תרבותי תל אביב

עם "Encounters"

תל אביב העיר הלבנה. תל אביב הקטנה, התמימה, השקטה שצצה פתע מתוך החולות. סיפורה של תל אביב רווי תמימות. החל מראשית סיפורה בחולות הזהובים, בבתים צבעוניים בנווה צדק וכלה באיורים של נחום גוטמן ואמנים נוספים. האומנם? האם תל אביב אכן כה תמימה כמו שהייתה רוצה שתאמינו? האם סיפורי ההקמה של תל אביב אכן כה תמימים או שמא התמימות והפסטורליות משרתים מטרות סמויות? הצטרפו לסיור רב תרבותי הנע בין העבר וההווה, בין סיפורים יפהייפיים לצללי המציאות. גלו את פניה הפסטליים והנאיבים של תל אביב כמו שהאמנים הנאיבים הראשונים הציגו את תל אביב. בסיור בין רחובותיה הקטנים של תל אביב תחשפו לאופן בו אומנים נאיבים עכשווים רואים את תל אביב. הסיור הרב תרבותי הזה ייקח אתכם לעומקם של סיפורים ומיתוסים, קונספציות ואיורים מהתרבות התל אביבית. תחשפו לאופן בו מיתוס אורבני, איור ודמיון מעצבים זהות של מקום. הסיור שיתקדם בכיוון התפתחותה של תל אביב, יתסיים בגלרית ג׳ינא לאומנות בינלאומית נאיבית, היחידה מסוגה בעולם. בואו לגלות עולם עשיר ומרתק של אומנות ונאיביות. בואו לגלות מדוע דווקא התמימות והנאיביות כל כך חשובה לתל אביב המיתולוגית ולתל אביב של היום.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן

יוגה סאפ

עם "Sup Yoga TLV"

1 קילומטר מהמלון
הכל מתחיל בחוף הביתי בתל אביב. קבוצה של אוהבי ים, שחיים ונושמים יוגה, והחליטו להביא את התרגול למקום האהוב ביותר- הים, באמצעות גלשן הסאפ. השילוב בין היוגה לים הוא שילוב טבעי, של תנועה, זרימה וחופש. הסאפ מאפשר לנו להנות משילוב העולמות המופלא, כל פעם מחדש.

קרא עוד
צור קשר ( הנחה לאורחי המלון )
הנחה לאורחי המלוןלחץ כאן